• mail@3deling.com
  • +48 793 398 768
  • PL
  • DE
  • EN

ОБ’ЄКТИ У МОРІ

Ми маємо великий досвід у скануванні збудованих об’єктів у морі (нафтовидобувних платформ і суден). Ми маємо тренінг з техніки безпеки у сфері розроблення морських родовищ нафти і газу, акредитоване OPITO (Британською Організацією з підготовки фахівців з нафтогазовидобутку на континентальному шельфі) та NOGEPA (Нідерландською асоціацією з дослідження родовищ нафти та газу). Знаючи про обмеження у часі в нафтогазовому секторі, ми можемо швидко мобілізувати команду, і готові прибути у те місце, де це необхідно.

Протягом багатьох років сканування у нафтогазовому секторі ми розробили індивідуальні рішення для підтримання абсолютної точності та робочого процесу без ускладнень. Навіть якщо сканування проводять у відкритому морі на плавучому об’єкті, ми використовуємо точний електронний автоматичний тахеометр для вимірювання контрольних точок, які згодом використовують для формування хмари точок.

Цей процес стає особливо складним через відсутність стабільних та фіксованих положень для інструмента. Зважаючи на це, ми розробили та впровадили спеціальний робочий процес для сканування та налаштування мережі у випадках, коли неможливо вирівняти усю станцію. Наша команда інженерів та спеціалістів CAD досвідчена в моделюванні та обробленні хмар точок для об’єктів у морі та суден, які дуже часто є компактними та щільними відносно деталей.

Ми можемо або перетворити хмару точок в прості 3D-моделі CAD, або побудувати інтелектуальні моделі, сумісні з такими програмами, як AVEVA PDMS, Autocad Plant або Open Plant. Як і у випадку з морськими промисловими об’єктами, ми можемо надавати підтримку для нашого клієнта на етапі проєктування, який здійснює аналіз колізії і навіть запропонувати оптимальні маршрути для трубопроводів та положення для обладнання. Ми прагнемо бути гнучкими в нашому підході, при цьому уся продукція доставляється у форматі сумісному з наявними системами клієнта.

НАВІЩО КОРИСТУВАТИСЯ НАШИМИ ПОСЛУГАМИ?

Безпека

У нас є відповідна сертифікація стосовно питань техніки безпеки для роботи в галузі видобування та транспортування нафти та газу

Своєчасність

Ми можемо швидко мобілізувати команду

Точність

Ми продовжуємо розробляти індивідуальні рішення для підтримання абсолютно точного рівня сканування в цих складних умовах

ДОСЛІДЖЕННЯ УМОВ ОЧИЩЕННЯ БАЛАСТНИХ ВОД:

Міжнародна конвенція про контроль суднових баластних вод й осадів та управління ними (конвенція BWM) була прийнята в 2004 році для запровадження світових норм для контролю транспортування потенційно інвазивних видів організмів. Після того, як договір набуває чинності, баластні води потрібно обробити до того, як вони будуть спущені в нове місце, так щоб будь-які мікроорганізми або невеликі морські види були вбиті.

Конвенція BWM набуває чинності 8 вересня 2017 року.

Компанія 3Deling пропонує швидке та рентабельне рішення для сприяння введенню розчинів та очищення баластних вод.

ЯК МИ ПРОВОДИМО ПРОЦЕС:

Точна вихідна інформація

Інформація про реконфігурацію наявного простору

Моделювання структури системи

Аналіз колізії

Документація ISO для сприяння встановлення

ВІДЕО:

ПРИКЛАДИ ПРОЄКТІВ ДЛЯ ОБ’ЄКТІВ У МОРІ:

Офіс у Кракові, Польща

3Deling Sp z o.o.
вул. Вінцентеґо Поля, 7/46
31-532 м. Краків, Польща
+48 793 398 768
mail@3deling.com

Офіс у Лондоні, Великобританія

3Deling Laser Scanning
Services LTD
6 Артишок М’юз | м. Лондон
SE5 8TS | ВЕЛИКОБРИТАНІЯ
+44 7739 036 829
mail@3deling.com

Офіс у Ставангері, Норвегія

3Deling Norway As
Рьойнеберґслетта 32
4033 м. Ставангер, Норвегія
+47 464 437 12
mail@3deling.com

Офіс у Львові, Україна

3Deling Systems LTD
вул. Коперника М. 9/15,
м. Львів,
79012, Україна
+38 (099) 125 06 43
mail@3deling.com

Якщо Вас цікавить розрахунок вартості проєкту:

Павел Дудек
+48 793 398 768
Роберт Белл
+44 7739 036 829
Руне Ґійозе
+47 464 437 12
Марта Кобрин
+38 (099)125 06 43

Кабінет клієнта:

Ми у соціальних мережах: